پشتیبانی

ایجاد درخواست وبینار

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در فرآیند ایجاد وبینار با شماره 09138255733 (خالصی) در تماس باشید

مشخصات مدرس وبینار
ثبت افتخارات به جذب بیشتر مخاطب کمک میکند

اطلاعات وبینار- براساس تجربه وبینارهای کمتر از 2 ساعت و 30 دقیقه بیشترین بازخورد را داشته اند.
- ثبت آیدی پیج اینستاگرام به افزایش مخاطبین شما کمک میکند.


بلیت وبینار

- تکمیل حداقل یک ردیف از فروش بلیت وبینار الزامی است.

- مدرس وبینار می تواند براساس نظر خود کادر مربوط به تعداد بلیت را تکمیل نماید.

- قیمت بلیت لحظه آخری نسبت به بلیت عادی و بلیت عادی نسبت به بلیت زودهنگام می تواند گران تر باشد.


عنوان بلیت :
قیمت براساس واحد تومان :
تعداد بلیت وبینار :

جلسه اول :

جلسه دوم :

جلسه سوم :

جلسه چهارم :

جلسه پنجم :

- تاریخ برگزاری وبینار باید حداقل از 48 ساعت آینده شروع شود.

- بهتر است مدت ثبت نام کاربران را یک هفته در نظر بگیرید.


ساعت برگزاری (الزامی) :

اطلاعات تکمیلی


این مورد شامل طراحی کاور صفحه ثبت نام سایت، کاور پست اینستاگرام و کاور انیمیشنی استوری اینستاگرام است که بصورت کاملا رایگان انجام می شود.

این مورد موقتا غیرفعال شده است.
سامانه دریاب به عنوان پلتفرم برگزاری وبینارهای تخصصی عمل کرده است و در صورت عدم استفاده از بسته افزایش فروش، تبلیغات برگزاری وبینار برعهده خود شما می باشد.

با قبول این گزینه، وبینار شما ضبط شده و در صورت تمایل پس از برگزاری وبینار می توانید آن را در آرشیو سامانه دریاب به فروش برسانید (ضبط وبینار کاملا رایگان است)

با قبول این گزینه فیلم ضبط شده وبینار پس از 4 ساعت در پنل کاربری کاربرانی که در این این وبینار شرکت کرده اند قرار میگیرد

تصاویر وبینارالحاقات وبینار


سرفصل هایی که در وبینار شما مورد آموزش ، بحث و بررسی قرار میگیرند

مخطبین وبینار شما چه کسانی هستند؟

توضیحات تکمیلی در مورد وبینار می تواند به افزایش فروش وبینار شما منجر شود

قوانین و مقررات


قوانین برگزاری وبینار

دریاب سامانه ای آنلاین می باشد که فعالیت های این سامانه در راستای تسهیل خدمات روانشناسی ، مشاوره و ارائه ی وبینار های آموزشی در این خصوص می باشد .

۱ -شرایط و قوانین برای برگزارکننده ها ( مدرسین )

سامانه دریاب در جهت احراز صلاحیت علمی و ارائه ی هر چه بهتر وبینار توسط مدرسین متقاضی برگزاری وبینار در سامانه مذکور برای مدرسین حداقل مدرک تحصیلی را کارشناسی ارشد در نظرگرفته است .

سامانه دریاب به جهت اینکه برگزارکننده وبینار بوده صرف اقرار شخص مدرس به داشتن مدرک تحصیلی در رشته روانشناسی و مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا وی را مجاز به برگزاری وبینار می نماید.

سامانه دریاب قادر به احراز صلاحیت علمی مدرس جز از طریق مدرک تحصیلی نمی باشد و به این جهت سامانه دریاب هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت نام کنندگان وبینار نخواهد داشت.

کلیه محتوای ارسالی به دریاب شامل متن ، عکس و غیره ابتدا توسط تیم دریاب بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد حداکثر طی ۲ روز کاری انجام می شود و در صورت تایید وبینار به مدرس نام کاربری و رمز عبور داده خواهد شد و وبینار بر روی سایت دریاب منتشر خواهد شد .

در صورتی که دریاب در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود می تواند بدون اعلام قبلی اقدام به حذف صفحه ایجاد شده برای یک وبینار نماید :

– عدم صلاحیت برای برگزاری وبینار، عدم صلاحیت اعم از عدم صلاحیت علمی، عدم توانایی برگزاری وبینار توسط مدرس و … ( به تشخیص تیم دریاب خواهد بود ).

– استفاده از امکانات دریاب برای تبلیغ ، خرید و فروش کالا و خدمات و یا هر چیزی به جز بلیت وبینار و ویدئوی وبینار که در سامانه دریاب ارائه شده باشد یا هر استفاده تجاری و غیر تجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف شده با دریاب.

– غیر قانونی یا غیر واقعی بودن وبینار و نادرست بودن اطلاعات صفحه ی وبینار.

– هر گونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران ( در صورت عدم رعایت قانون جرایم رایانه ای جبران کلیه خسارات اعم از مادی و معنوی وارد به سامانه دریاب یا شرکت همیار فناوران باتاب به عهده مدرس می باشد ).

– اهانت به هر شخص ، گروه ، سازمان یا کشور.

– کلاهبرداری اینترنتی و هر گونه عاملی که موجب فریب بازدید کنندگان شود.

مدرس موظف است کلیه ضوابط و قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار رعایت کند .

در صورتی که مدرس ویدئو ، فایل و یا تصویر متحرکی را که قصد استفاده از آن را دارد با شرایط پیشنهادی دریاب در سیستم آپلود کند، روند کار به درستی پیش می رود. با این حال ممکن است روی کیفیت ویدئو یا سایر فایل ها تاثیر گذاشته و کیفیت ویدئو یا فایلهای صوتی و تصویری با کیفیت فایل های اصلی متفاوت باشد و مدرس با علم به این موضوع اقدام به آپلود فایل های مورد نظرخود در دریاب می نماید. دریاب می تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزارکننده نبوده و تغییری عمده و اساسی در ارکان رویداد ایجاد نکند .

اگر در زمان ایجاد وبینار خود در توضیحات مربوط به صفحه وبینار ذکر کرده اید که ویدئو وبینار در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت ، ویدئو پس برگزاری وبینار از طرف دریاب ضبط و در حساب کاربری کاربران قرار داده میشود.

برگزارکننده وبینار موظف است تا از کیفیت اینترنت ، تصویر ، صدا و ارسال محتوای وبینار خود برای کاربران قبل از برگزاری وبینار اطمینان حاصل نماید تا وبینار شما با کیفیت مناسبی برگزار شود در صورتی که وبینار با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار هستید .

برگزارکننده در صورت ثبت وبینار خود در دریاب بایستی وبینار خود را به صورت زنده برگزار کند و اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد .

در زمان تعریف سرفصل ها ، توضیحات وبینار و مدت زمان وبینار دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر این صورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد .

مدرس وبینار حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار را ندارد .

در خصوص تعهداتی که برگزارکننده ی وبینار می دهد که خارج از اختیار دریاب می باشد همانند صدور گواهی شرکت در رویداد تعهد عودت وجه درصورت نارضایتی ارسال فایل و … هیچگونه مسئولیتی ندارد و می بایست مستقیما از مدرس وبینار پیگیری شود .

شرایط تعویق تاریخ برگزاری وبینار یا لغو آن :

۱ -اگر وبینار شما بنا به دلایلی همچون بیماری ، قطعی برق ، قطعی اینترنت و حوادث غیر مترقبه، در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد .

۲ -در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد شما موظف به برگزاری وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار را ندارید زیرا در این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد .

۳ -در صورتی که برگزارکننده قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشد باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به دریاب و ثبت نام کنندگان اطلاع دهد. هر برگزارکننده و مدرس وبینار تنها ۲ بار می تواند تاریخ وبینار را تغییر دهد .

۴ -شما به عنوان برگزارکننده وبینار اگر حداکثر تا ۲ مرتبه، به هر دلیلی و بینارتان را لغو نموده یا برگزار نکنید در لیست سیاه دریاب قرار گرفته و دیگر قادر به استفاده از پلتفرم دریاب نخواهید بود .

۵ -در صورتی که قصد تعویض تاریخ وبینار را دارید و اگر پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین نشود وبینار شما به صورت خودکار غیرفعال و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده می شود .

۶ -در صورتی که وبینار شما هیچ ثبت نامی نداشته باشد هزینه های پرداختی همچون نرم افزار و پشتیبانی عودت داده می شود اما هزینه بسته گرافیکی خریداری شده غیر قابل عودت خواهد بود در غیر این صورت و با وجود حتی یک نفر ثبت نام کننده موظف به برگزاری وبینار هستید و در صورت درخواست لغو کامل وبینار در این شرایط تنها هزینه پرداختی بابت پشتیبانی به شما عودت داده می شود .

۷ -در صورتی که برگزارکننده قصد لغو وبینار را دارد حتی اگر برای وبینار مورد نظر ثبت نامی داشته باشد باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به دریاب و ثبت نام کنندگان اطلاع داده و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان را به آن ها عودت دهد .

۲ -شرایط و قوانین شرکت کننده ها

– افراد مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده ی آن ها می باشد . از آن جاییکه مراجع ( شرکت کننده ) بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به دریاب ارائه کرده تنظیم میشود مسئولیت صحت وکامل بودن اطلاعات داده شده به دریاب بر عهده کاربر است .

– در ازای ثبت نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می توانند در وبینار مربوطه شرکت نمایند.

– شرکت کنندگان می توانند در زمان مشخص شده با استفاده از رمز عبور و شناسه ای که به هنگام ثبت نام در اختیارشان قرار گرفته است و با لینک هایی که دریافت نموده اند وارد اتاق مربوط به برگزاری وبینار شده و در وبینار شرکت نمایند .

– تیم دریاب تمام تلاش خود را در جهت برگزاری وبینارها توسط افراد دارای صلاحیت می نماید و تنها در صورت تایید آن را منتشر می نماید اما در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت وبینار و خدمات ارائه شده در وبینار به عهده ی دریاب نخواهد بود .

– چنانچه شخصی ثبت نام نموده اما در تاریخ تعیین شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید دریاب مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد .

– از آن جایی که پرداخت ها در دریاب بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور تنظیم شده است دریاب مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود .

– در صورت بروز اختلال در اینترنت اگر مشکل احتمالی مربوط به دریاب باشد دریاب تمام تلاش خود را برای رفع اختلال خوهد نمود در غیر این صورت دریاب مسئولیتی نخواهد داشت .

کاربری که در وبینار ثبت نام کرده در موارد زیر مجاز به در خواست عودت وجه خود تحت شرایط ذیل می باشد :

۱ -حداکثر تا ۴۸ ساعت قبل از برگزاری وبینار به هر دلیل درخواست عودت وجه نماید.

۲ -در صورت هرگونه تغییر در تاریخ برگزاری وبینار که شخص موافق این تغییر نباشد، بر همین اساس مبلغی که جهت ثبت نام پرداخت شده بدون اطلاع قبلی برگزار کننده به اعتبار کاربر یا ثبت نام کننده عودت خواهد یافت .

بر همین اساس مبلغی که جهت ثبت نام پرداخت شده بدون اطلاع قبلی برگزارکننده به اعتبار کاربر یا ثبت نام کننده عودت خواهد یافت.

سامانه دریاب به جهت حمایت از حقوق شرکت کنندگان وبینار در صورتی که مدرس از انجام تعهدات خود نسبت به برگزاری وبینار و عدم ارائه موارد ذکر شده در تبلیغات وبینار به شرکت کنندگان وبینار امتناع ورزد کلیه مبلغ اخذ شده از ثبت نام کننده به وی مسترد میگردد.

۳ -مبلغ پرداختی

سامانه دریاب ارائه دهنده خدمات اینترنتی به مدرسین درجهت برگزاری وبینار می باشد .

سامانه مذکور از فروش هر بلیت (یا ثبت نام هرشخص در وبینار) به میزان ۹ درصد کسر کرده و مابقی ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری پس برگزاری وبینار به حساب برگزارکننده وبینار واریز میگردد.

مدرس می تواند برای فروش بیشتر بلیت های وبینار در بازه های زمانی مختلف برای مراجعین ( ثبت نام کنندگان ) تخفیف هایی را لحاظ کند .

درصورت تمایل مدرس به فروش فیلم وبینار درسایت دریاب ، ۵ روز پس از اتمام وبینار فیلم در آرشیو سامانه دریاب مورد فروش قرار خواهد گرفت و سامانه از هر بار فروش فیلم وبینار به میزان ۳۰ درصد کسر کرده و مابقی در پایان دوره ۳۰ روزه به حساب برگزارکننده وبینار واریز میگردد.

دریاب جهت افزایش فروش ویدئوی وبیناری که توسط مدرس برگزار شده می تواند کمپین های ویژه برگزار کند که در این صورت به میزان ۵۰ درصد از فروش ویدئو در مدت زمان کمپین سهم دریاب می باشد و همچنین دریاب برای فروش بیشتر ویدئوها میتواند تخفیف هایی را برروی آنها لحاظ کند.

برای وبینارهای چند جلسه ای درخواست پرداخت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار ممکن است.

دریاب جهت انجام تبلیغات وبینار به مدرسین بسته گرافیکی و بسته افزایش فروش خود را پیشنهاد می دهد و در صورت تمایل در اختیار آن ها قرار داده خواهد شد .

این بسته گرافیکی شامل :

۱- طراحی پوستر برای پیج اینستاگرام

۲- طراحی پوستر برای تبلیغات استوری اینستاگرام

۳- طراحی پوستر برای تبلیغات صفحه ثبت نام وبینار در سامانه

و هر بسته گرافیکی به مبلغ 43/000 تومان می باشد.

نحوه تبلیغات :

۱- انجام تبلیغات در گروه ها و کانال های مرتبط با موضوع وبینار

۲- انجام تبلیغات در کانال سامانه دریاب

۳- انجام تبلیغات در پیج اینستاگرام سامانه دریاب

هزینه تبلیغات به مبلغ 290/000 تومان می باشد.

در صورت استفاده شخص مدرس از بسته های گرافیکی و تبلیغاتی سامانه دریاب، سامانه مذکور هیچگونه مسئولیتی در خصوص موثر واقع شدن تبلیغات و افزایش تعداد ثبت نام کنندگان نخواهد داشت.

دریاب حق دارد در هر زمانی هزینه خدمات را تغییر دهد از جمله تغییر سرویس رایگان به خدمات پرداختی و پرداخت هزینه خدماتی که قبلا به صورت رایگان ارائه می شده است.