سوالات متداول

سوالات متداول

در صفحه اصلی سامانه برروی دکمه نوبتدهی آنلاین کلیک کنید. در مرحله بعد وارد صفحه انتخاب استان شوید و استان مورد نظر را انتخاب کنید. با انتخاب استان در پایین صفحه لیست شهرستان ها و کلینیک های آنها برای شما ظاهر میشود. پس از انتخاب کلینیک مورد نظر خود لیست روانشناسان و مشاوران آن کلینیک را مشاهده میکنید که با انتخاب هر کدام از آنها وارد صفحه اخذ نوبت آن روانشناس میشوید. در این مرحله با انتخاب تاریخ و ساعت نوبت خود و پرداخت هزینه آن پیامک رزرو نوبت را دریافت میکنید.

اگر کارگاه مدنظر شما در لیست کارگاه های ویژه در صفحه اصلی سامانه قرار داشت با انتخاب آن وارد صفحه کارگاه شده و نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام کنید تا پیامک مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت رزرو برایتان ارسال شود.

اگر کارگاه مدنظر شما در لیست کارگاه های ویژه در صفحه اصلی سامانه قرار داشت با انتخاب آن وارد صفحه کارگاه شده و نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام کنید تا پیامک مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت رزرو برایتان ارسال شود.

چنانچه کارگاه مدنظر شما در لیست کارگاه های ویژه نبود، با کلیک برروی دکمه لیست کامل کارگاه ها وارد صفحه انتخاب استان شوید و استان مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مرحله لیست کارگاه های آن استان نمایش داده میشود که با انتخاب و پرداخت هزینه کارگاه و در نهایت دریافت پیامک موفقیت آمیز بودن پرداخت، رزرو کارگاه انجام میشود.

پس از انجام ثبت نوبت مشاوره یا رزرو کارگاه روی دکمه اقدام به پرداخت کلیک کنید. سپس در صفحه ای که برایتان باز میشود مشخصات خواسته شده را وارد کرده و تیک قوانین را خوانده ام و آنها می پذیرم را زده و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید. سپس با انتخاب درگاه مورد نظر و کلیک برروی دکمه تکمیل رزرو وارد درگاه شوید و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود نسبت به پرداخت اقدام نمایید.

در صفحه مربوط به نوبت مشاوره یا رزرو کارگاه روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا بلافاصله وارد وب سایت گوگل مپ (برای کامپیوتر و لپ تاپ) و یا اپلیکیشن آن (برای گوشی و تبلت های هوشمند) شوید و مسیریابی انجام شود.

پس انجام ثبت نوبت مشاوره یا رزرو کارگاه و پرداخت به صفحه ای مبنی بر نتیجه پرداخت منتقل می شوید که پیام موفقیت آمیز بودن رزرو شما ثبت شده است. همچنین پس از انجام مراحل پرداخت پیامکی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت رزرو برای شما ارسال خواهد شد که مشخصات رزرو شما در آن موجود است.

در صورت لغو نوبت مشاوره یا کارگاه توسط کاربر اگر لغو تا ۴۸ ساعت و کمتر از رزرو تعیین شده صورت گیرد ۱۵درصد از مبلغ واریزی به سامانه کسر شده و باقی مانده به مراجع استرداد خواهد شد.

با توجه به شرایط لغو نوبت مشاوره و یا رزرو کارگاه و پذیرش آن بصورت زیر اقدام نمایید:

با ورود به منوی سایت و کلیک برروی گزینه لغو نوبت مشاوره و رزرو کارگاه وارد سیستم لغو رزرو می شوید و با تکمیل فرم مربوطه درخواست خود را برای واحد پشتیبانی سامانه ارسال می کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

دریاب از همان ابتدا با هدف جلب رضایت و اعتماد کاربران خود نسبت به اخذ پروتکل https (پروتکل امن)، درگاه های رسمی بانکهای ملت، ملی و صادرات و همچنین مجوز و تاییده از سازمان های اعتماد پرداخت الکترونیک (اینماد) و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی که لوگوی اعتماد آنها در سایت موجود می باشد اقدام نمود.

نمادهای الکترونیکی

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به سامانه دریاب است